Teden odprtih vrat na Oddelku za tehniko

Fakulteta za Naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru zdaj že tradicionalno vsak zadnji teden v januarju odpira svoja vrata. V tednu odprtih vrat, kot ga imenujemo, se na vseh oddelkih fakultete odvijajo različne zanimive predstavitve in delavnice, ter se tako predstavljamo vsem, ki jih naravoslovje, matematika in tehnika zanimajo. V prvi vrsti so to seveda dijaki, ki se odločajo za nadaljevanje šolanja po končani srednji šoli.

Tako bomo letos med 24. in 28. januarjem za vas na široko odprli vrata in vas povabili, da vstopite skozi vrata naše fakultete in poiščete odgovore na (skoraj) vsa vprašanja.

Spodnja tabela prikazuje program, ki smo ga pripravili za naše obiskovalce. Veliko terminov so že vnaprej rezervirale posamezne šole, našli pa boste tudi termin (torek 25.1. od 13.30 do 15.00), ki je na voljo vsem ostalim interesentom.

Rezervirajte si čas, da se vidimo na tednu odprtih vrat!